ברוכים הבאים לפסיכולוגיה של הביצוע

אני מאמין

צוות Peak Performance מציע פתרונות מעשיים לנושאים קריטיים העומדים בפני כל סוג של מבצעים: מנכ"לים, ספורטאים, מוזיקאים, רקדנים, מרצים וכל מי שמתעסק בביצוע. אנו מציעים כלים ומיומנויות מנטליות על מנת להתמודד עם לחץ וחרדה לפני ביצוע ובמהלכו.

 

אנו שמחים לחלוק את הידע והניסיון שלנו איתך ועם הצוות שלך. לצוות Peak Performance שנים רבות של עבודות שטח, מחקר בשיתוף מיטב המוסדות האקדמיים, ניסיון בשילוב הטכנולוגיות החדישות ביותר של הספורט-טק.

 

נושאים:  

התמודדות עם לחץ וחרדה, מאפייני אישיות, רמת עוררות, הצבת מטרות, מוטיבציה, פרפקציוניזם, תקשורת, יחסי מאמן-אתלט, התמודדות עם פציעות, הערכה עצמית, ביטחון עצמי, שליטה עצמית, דימוי עצמי, דימוי גוף, ויסות רגשי, שחיקה, רוטינה מוטורית-מנטלית לפני ביצוע ביצועים, הדמייה, הרפיה, טכניקות נשימה, הרפית שרירים מתקדמת, מיינדפולנס

ד"ר ענבל פרי

ד"ר ענבל פרי, מומחית בפסיכולוגיה של ספורט ואמנויות הבמה, מרצה וחוקרת במכללה האקדמית תל אביב-יפו בישראל ובמכון וינגייט בקורסים למדריכים ומאמנים.

 

פרי חזרה לאחרונה לישראל לאחר שנתיים של פוסט-דוקטורט במחלקה לפסיכולוגיה של ספורט בבית הספר לחינוך באוניברסיטת פלורידה, ארצות הברית. את לימודי הדוקטורט שלה עשתה בבית הספר לחינוך באוניברסיטת בר אילן. מחקריה עוסקים בפסיכולוגיה של הספורט ומיומנויות למידה מוטורית ובהכנת ספורטאים לתחרויות בהיבטים מוטוריים ונפשיים בביצועי ספורט.

 

בשנת 2010 הוענקה לה תואר שני במדעי ההתנהגות בחינוך גופני ממכון וינגייט. היא פרסמה מספר מאמרים בכתבי עת בעברית ובאנגלית והרצתה בכנסים מדעיים ומקצועיים.

 

תחום המחקר שלה בוחן את ההכנה המוטורית והנפשית בביצועים בספורט, מחול ומוסיקה, התמודדות עם לחץ, רוטינות מוטוריות-מנטליות, מוטיבציה לפעילות גופנית ושלל מיומנויות נפשיות לשיפור הביצועים ולהגעה לביצועי שיא.

 

פרי עובדת עם ספורטאים תחרותיים וחובבנים בענפי ספורט שונים ועם רקדנים ומוסיקאים בנושאים הקשורים לפסיכולוגיה של ספורט ואומנויות הבמה.

 

פרי הוא יזמית ופעילה בתחום ה"ספורט-טק" - טכנולוגיות ספורט חדשניות בארץ ובעולם.

 

כיום משמשת כמנכ"לית האיגוד הישראלי לפסיכולוגיית ספורט


 

 

אבידן פרי

 
יועץ משפטי

 

אבידן הוא ייועץ משפטי ומשמש בדירקטוריון.

אבידן מוביל את הפעילות המשפטית של החברה, כולל משא ומתן על חוזים, חוזי ספקים והסכמים בינלאומיים.

אבידן מביא מקצועיות ללא תחרות, חשיבה יצירתית ומומחיות בינתחומית המאפשרת לנהל בצורה חלקה ואפקטיבית עסקים חוצי גבולות.

אבידן צבר ניסיון רב בתעשיית הפרסום הדיגיטלי, הן מבחינה משפטית והן מבחינה מבצעית. אבידן הקים ושימש כמנהל קריאייטיב בחברת Ad4Ever, חברת טכנולוגיות של מדיה עשירה, שפיתחה את פלטפורמת המדיה העשירה הראשונה למפרסמים וסוכנויות ונרכשה על ידי Quantive Inc. בשנת 2004 ייסד אבידן גם את AdnSee, חברה אינטראקטיבית המספקת פתרונות יצירתיים דיגיטליים מחוץ לקופסה בשלב המוקדם של האינטרנט.

 

אבידן הוא עורך דין מורשה מאז 2006. הוא בעל תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת פלורידה (ארה"ב), שם התמחה במשפטים בארה"ב ובעל תואר שני במשפטים מהמכללה האקדמית אונו (ישראל).

 

פעילות

 
ייעוץ פרטני

כנסים ואירועים

הרצאות וסדנאות
וידאו ותוכן

ייעוץ לחברות ספורט-טק

הרצאות וכנסים
הרצאה בכנס החמישי בוינגייט 2018

הנחיית פאנל בכנס "לנצח את הפחד" האקדמית תל-אביב - יפו 2018

FEPSAC European Federation of Sport Psychology 2017, ברן, שוויץ

הרצאה בכנס השלישי בוינגייט 2015

 

עבודה בשטח

עבודה עם נבחרת הריצה של אוניברסיטת פלורידה סטייט

עבודה עם נבחרת הריצה של אוניברסיטת פלורידה סטייט

 

שותפים

 
Clifftop Yoga
 

יצירת קשר

אבא הילל 14, רמת גן, ישראל

0507698982

האתר הזה עוצב בעזרת בונה האתרים של
.com
. זה הזמן ליצור אתר משלך.
מתחילים